KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12156229
nr 1215 6229
Stina Tirén (1886-1951), Sverige. Landskap, signerad. Olja på duk, 41x52
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:25:25
700 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr